ویژگی های مدولیزا

آگاهانه بخرید (خرید مطمئن و هوشمندانه)

مدُلیزا جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می‌داند و تمامی تیم تولید و توسعه مجموعه تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند. زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایت‌مندی خریداران حاصل می‌شود. بر این اساس برای اولین بار در ایران خدمات پس از فروش به معنای واقعی کلمه را با ضمانت خرید برای تمامی سفارش‌ها با توجه به کیفیت و تنوع کالا و بدون نیاز به بازگشت کالا فراهم نموده‌ایم.

پرداخت بی دردسر (شارژ کیف پول به دفعات خرید)

مهم است بدانید که کیفیت درگاه‌های پرداخت الکترونیکی در فروشگاه اینترنتی مدُلیزا، به شما کمک می‌کند تا با ایجاد یک حائل رمزگذاری شده بین خریدار و فروشنده ، این حملات را در زمان واقعی دفع کنید. پس راه حلی برای شما وجود دارد با شارژ کیف پول خود می توانید شرایط پرداخت خود را راحت تر انجام دهید و هر چه سریع تر و با خیال راحت خرید خود را ثبت کنید.

شفافیت قیمت ها (بررسی بهترین قیمت کالاها)

تضمین‌ خرید آگاهانه یکی از ویژگی هایی هست که در فروشگاه اینترنتی مدُلیزا اثبات شده است و میتوانید قیمت گذاری دقیق و عادلانه روی محصولات فروشگاه اینترنتی مدُلیزا که به صورت هوشمندانه و کاملا بروز را مشاهده کنید و لباس خود را با اطمینان خاطر خریداری کنید.

ارسال سریع و مطمئن (ارسال سفارش داخلی و خارجی)

جهت رفاه حال خریداران محترم و بر پایه اصل مشتری مداری ، هزینه ارسال رایگان بوده و مدُلیزا تمام تلاش خود را می‌کند تا همه محصولات در بسته‌بندی شکیل و در کمترین زمان ممکن به دست خریداران برسد. مدُلیزا صرفه‌جویی در وقت و هزینه در خریدهای اینترنتی را یکی از اصول این کسب و کار می‌داند و تلاش ما بر این است تا در همه سطوح این اصول بنیادی تجارت الکترونیک را رعایت کنیم.