تیپ زدن درست و مناسب هر مهمانی ، به شما اعتماد به نفس اضافی ای که به آن احتیاج دارید را می دهد. هر چه که باعث می شود احساس راحتی و قدرت کنید، بپوشید.اگر از طرفداران ژاکت و شلوار قدیمی مخصوص مهمانی ها نیستید، همیشه می توانید هر چه که فکر می کنید مناسب است، بپوشید.

در این جا چند ایده ی ساده برای لباس های قابل پوشیدن در مهمانی های رسمی و غیر رسمی معرفی کرده ایم.

پیراهن آستین بلند آبی کمرنگ با شلوار سفید بسیار خوب می شود. آن ها را با کفش های راحتی یا طبی خود جفت کنید. این استایل برای یک مهمانی غیر رسمی مناسب تر است.

هرگز با انتخاب یک تی شرت خاکستری ، رویه ی جین زیبا و وسایل گوش دادن موسیقی اشتباه نخواهید کرد. هم تیپی سبک و هم راحت است و در یک جمع دوستانه و صمیمی آرامش بیشتری خواهید داشت.

شلوار جین، تاپ مشکی ، و کفش های بلند تا زانو، هم تیپی راحت و هم شیک است. اگر ژاکت پشمی می پوشید، نگذارید آستین آن از مچ دست بیشتر باشد.

اگر احساس می کنید تیپتان خسته کننده است، موردی طرح دار به آن اضافه کنید. در مورد لباس های رنگ روشن مراقب باشید، زیرا که ممکن است لکه های سخت روی آن ها باقی بگذارید.

این تیپ عالی است، مخصوصا اگر در یک مهمانی رسمی هستید . 

بوت های نخی بسیار راحت هستند. این تیپ تماما مشکی بسیار مناسب مهمانی های رسمی ، کمی خشک و کسل کننده می باشد !

میزبان دوست صمیمی خود برای میان وعده هستید؟ بلوز تک رنگ آبی بدون آستین، دامن جین فیروزه ای و صندل های کشیده بپوشید. با این استایل حتما بسیار خوش تیپ خواهید شد.

دوستتان دعوت کرده تا آخر هفته در کنار هم اوقات خوشی را بگذرانید ؟ پیراهن شطرنجی را بپوشید و یک کمربند نیز به آن اضافه کنید تا شکل بدنتان را بهتر نشان دهد همراه با کیف و کفش قهوه ای ست کنید.