بازگشت کالا

آرامش خاطر مشتریان از خرید خود از مهمترین اولویت‌های فروشگاه اینترنتی مدُلیزا می‌باشد. در همین راستا تمام تلاش خود را بکار گرفته تا اطلاعات دقیقی از محصولات در سایت قرار داده شود تا مشتریان بتوانند با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید قصد بازگشت و یا تعویض کالای خریداری شده را داشته باشند که در این راستا مدُلیزا ضمانت 2 روزه جهت بازگرداندن کالاها (شرایط خاص که ذکر شده) در اختیار مشتریان خود قرار می دهد که محاسبه این بازه به این صورت است : 2 روز از زمان تحویل کالا به مشتری تا اخذ محصول ارجاعی توسط کارشناسان مدُلیزا انجام می گیرد.

موارد خاص بازگرداندن کالا :

1- مغایرت رنگ یا سایز

2- ایراداتی در سلامت فیزیکی و ظاهری محصول


 اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی آن، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کاور و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کاور یا جعبه اصلی خود به مدُلیزا بازگردانده شود. و اتیکت روی اجناس به هیچ عنوان نباید کنده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کاور یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.